Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Gminie Terespol jest tak samo jak w innych gminach

Utworzony przez alfa, 25 stycznia 2009 r. o 13:54
A co tam u pani prezes z nepli słyszalem że emigrowała z nepli czy ją wykopali ..........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
IDOL napisał:
A co tam u pani prezes z nepli słyszalem że emigrowała z nepli czy ją wykopali ..........
uuuu waść nie w temacie jesteście i pieprzycie trzy po trzy co tak kiepściutko z wami? wykopali? uuuu to słabo kpali bo jest i z tego co wiem to całkiem dobrze się ma a może nie wykopali bo kto miał wykopac? ty? taki słabeusz ? nikt ci nie pomógł i ....została -jedynie język masz troszeczkę cięty -ale tylko troszeczkę- swoja złośliwościa niczego nie dokonasz,jedynie sam się chyba ośmieszasz -prawda? A mi nawet fajnie że o niej pisza-nie jest czyli taka nijaka skoro się nawet ty fatygujesz pisac -nawet jesli złośliwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale jesteście mieni-nawet nie macie chyba żadnego tematu na merytoryczną dyskusję-a szkoda ,bo jest wiele tematów które należałoby przedyskutować ale nie ma komu-Jakie to żałosne -Jesteście tak osaczeni? zakłamani? małostkowi?,nie znający lokalnych spraw? jedynie podli i złośliwi? tak się zastanawiam i nie wiem dlaczego brak rzetelnej,mądrej dyskusji,a jedynie osmieszanie ,kpienie i szydzenie z innych.Powiedz co ci się nie podoba w działaniu -jesli nie wiesz co to dyskusja merytoryczna to ci powiem ,tak po chłopsku -Powiedz albo napisz co ci się nie podoba w działaniu danej osoby czy urzędu.nie krytykuj osoby ale jej czyny.Poniał? i uszanuj odmienność myślenia a jedynie przekonuj ze ty masz inne zdanie i że to ty masz rację-bez wyzwisk i ubliżania.Zobacz naukowcy się spierają odnośnie tej samej sprawy ,mają różne zdania ale się nie wyzywają a jedynie przekonują na argumenty -a wy? dlaczego jesteście tacy nienawistni? dlaczego tak bardzo się nienawidzicie? DLACZEGO? Życie jest takie krótkie,tak szybko ucieka-a wy się jedynie żrecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZESIO napisał:
Jesteś walnięty siedzisz o 1 w nocy i po całym dniu obmyślania chistorii piszesz BZDURY pewnie jesteś z tego klanu b........w co to są przeciwko Iwaniukowi ,przecież zaraz wybory nakładaj kominiarkę i naklejać plakaty .Szkoda czasu weś się lepiej do normalnej pracy i nie zawracaj ludziom dupy z tymi osądami .GDYBY NIE IWANIUK TO BYŚ NAWET NIEMIAŁ INTERNETU DO PISANIA WYPOCIN. CHOMONT NA SZYJE I W POLE.
jesli jestes taki jak wójtowy internet to marniutko z toba -znam nieco ten internet i wiem że jedynie możesz na nim pisac takie wypociny jak twoje .Ja nie korzystam z takiego internetu bo mam duzo większe " wypociny" których Iwaniuka internet nie śmignie tak więc zamilcz waść i wstydu oszczędź -tyle pozdr z Neostrady
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jesli jestes taki jak wójtowy internet to marniutko z toba -znam nieco ten internet i wiem że jedynie możesz na nim pisac takie wypociny jak twoje .Ja nie korzystam z takiego internetu bo mam duzo większe " wypociny" których Iwaniuka internet nie śmignie tak więc zamilcz waść i wstydu oszczędź -tyle pozdr z Neostrady
JEDNAK Z TĄ KOMINIARKĄ TRAFIŁEM ...................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jesli jestes taki jak wójtowy internet to marniutko z toba -znam nieco ten internet i wiem że jedynie możesz na nim pisac takie wypociny jak twoje .Ja nie korzystam z takiego internetu bo mam duzo większe " wypociny" których Iwaniuka internet nie śmignie tak więc zamilcz waść i wstydu oszczędź -tyle pozdr z Neostrady
JESTEŚ BARDZO NERWOWY ZACZNIJ PIĆ AMOLEK ALBO F-16 .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ich grüße Sie, DER PRÄSIDENT und Busfahrer
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~demokracja~ * * Grupa Goście Napisano wczoraj, 23:17 #5520 Rozsyłamy do wszystkich mediów informacje o tych 270 stronach tego forum poszły listy do WATYKANU, Episkopatu, Europejskich Instytucji, itp.... Pomaga nam rozsiana w świecie POLONIA !!! Będzie dzwonić do wielu instytucji I ROZMAWIAĆ OSOBIŚCIE JANÓW PODLASKI BĘDZIE ZNANY NIE TYLKO Z KONI ! ALE Z DEMOKRACJI ! NA ŻYWO BĘDZIE PRZEKAZ MSZY Z UDZIAŁEM KSIĘDZA BISKUPA KIERNIKOWSKIEGO przkonamy się czy są łamane prawa człowieka do demokracji ! APOLITYCZNOŚC KOSCIOŁA !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
demokracja w Janowie napisał:
~demokracja~ * * Grupa Goście Napisano wczoraj, 23:17 #5520 Rozsyłamy do wszystkich mediów informacje o tych 270 stronach tego forum poszły listy do WATYKANU, Episkopatu, Europejskich Instytucji, itp.... Pomaga nam rozsiana w świecie POLONIA !!! Będzie dzwonić do wielu instytucji I ROZMAWIAĆ OSOBIŚCIE JANÓW PODLASKI BĘDZIE ZNANY NIE TYLKO Z KONI ! ALE Z DEMOKRACJI ! NA ŻYWO BĘDZIE PRZEKAZ MSZY Z UDZIAŁEM KSIĘDZA BISKUPA KIERNIKOWSKIEGO przkonamy się czy są łamane prawa człowieka do demokracji ! APOLITYCZNOŚC KOSCIOŁA !
a z czego zasłynie gmina Terespol? oprócz tego co juz zasłybęła -oprócz tych orderów za demokracje i tych teczek czarnych czy białych? z czego zasłynie? z nowego ratusza? ale Watykan poprze bo w planach w następnym wcieleniu jest tez wizja budowy koscioła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
staraj się staraj to zostaniesz kościelnym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość 1 napisał:
staraj się staraj to zostaniesz kościelnym
witam,kto był przedwczoraj na zebraniu przedwyborczym w małaszewiczach?podobno niezłe jaja z wójtem i jego "świtą" były?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
erwin napisał:
witam,kto był przedwczoraj na zebraniu przedwyborczym w małaszewiczach?podobno niezłe jaja z wójtem i jego "świtą" były?
ja-były jaja ,ale to tylko płakać.!!! Wstyd -kto nami rządzi!!ludzie!!! wstyd Żadnej merytorycznej rozmowy.Ale zeby było smieszniej to ...wójt pozamykał wszystkie swietlice i nie ma szans na zebranie wiejskie!!-ale ciemnogród -nie wiedziałem że tyle ludzi w gminie jest tak slepych Świetlice zamkniete -ale na prosbe mieszkańcó Kandydat na wójta Paderewski chciał zorganizowac debatę i .....wynajął salę w Małaszewiczach ale ...zjechali sępy i po debacie nie było jak porozmawiac.A jeszcze dyrektor MOKu kręcił film!! ale chyba go nikomu nie pokażą bo wstyd - jak zobaczyli jak się zachowywali to pewnei zakopią go pod ziemie Czy nie wstyd mieszkańcom,za takich reprezentantów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeczywiście wstyd za najeżdźców, którzy organizują takie spotkania .To już jasne, niech te nowe siedzi jak najdalej naszej gminy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO co robić sPOtkania, jak się nie ma nic konstruktywnego do POwiedzenia, To wstyd za takich prelegentów ziejących nienawiścią praktycznie do wszystkich, kto zabierał głos. Tym panom już dziękujemy , więcej ich słuchać nie zamierzam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obecny napisał:
Rzeczywiście wstyd za najeżdźców, którzy organizują takie spotkania .To już jasne, niech te nowe siedzi jak najdalej naszej gminy.
Najeżdźcy? a kto wynajął salę? kto kogo najechał?-jesli zorganizowali źle i nie mieli nic do powiedzenia to po co tamci przyjechali i wrzeszczeli?Tylko krzykiem potrafia działac? nie kazdy jedynie głosno wrzeszczy- mówia ze tylko pusty głosno dzwoni-a moze sie mylę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdegustowany napisał:
PO co robić sPOtkania, jak się nie ma nic konstruktywnego do POwiedzenia, To wstyd za takich prelegentów ziejących nienawiścią praktycznie do wszystkich, kto zabierał głos. Tym panom już dziękujemy , więcej ich słuchać nie zamierzam.
a co ciebie interesuje po co? Wynajęli salę i mieli prawo nawet nic nie mówic- a po co najeżdżcy najechali i zakłócili spokój? moze właśnie owe spotkanie miało się odbyc bez paplania - i co ty na to? wynajęli salę i mieli prawo robic to co zaplanowali -ale i tam znaleźli się burzyciele spokoju i dialogu -niestety-wrzeszczeli jak u siebie -no cóż -taki juz maja nawyk a powiedz jeszcze co wrzeszczeli ci kontrprelegenci????bo to tez ważne albo lepiej-wstaw film co zacny dyrehtor nakręcił nie na swoim polu działania -pokaz ten film niech inni ocenią -ok?-to moze kiedys posłuzy dla odbierania kolejnego orderu za włozony trud w rozwój demokracji -pokażesz -ja czekam inni tez pewnie chetnie by oglądnęli podobno głosno wrzeszczy diabeł jak mu sie następuje na ogon -czy tak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdegustowany napisał:
PO co robić sPOtkania, jak się nie ma nic konstruktywnego do POwiedzenia, To wstyd za takich prelegentów ziejących nienawiścią praktycznie do wszystkich, kto zabierał głos. Tym panom już dziękujemy , więcej ich słuchać nie zamierzam.
kto zionie nienawiścią? o tu masz poniżej wypowiedź twojego kolesia po fachu zaprzyjaźnionego z pryncypałem i ocenień poziom intelektualny tego wpisu -nic ująć nic dodac tacy właśnie ludzie nami rządzą-ale spokojnie czas zrobi swoje -już niebawem Grupa Goście Napisano dziś, 10:00 #724 Użytkownik HOMER dnia 14 listopad 2010 - 22:44 napisał ha,ha ha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! chciałoby się pomieszkać w kobylanach?!!!!!!!!! wara wam warchoły zaściankowe !!!!!!!!!!!!!! w przeciwieństwie do waszych łobaczewskich grajdołów gdzie drogi prowadza jedynie na pola,w kobylanach jest jedyne logiczne centrum gminy !! ot co.... tak położone i koniec dyskusji e-30,kolej,bus i tp, gdzie wam do kobylan..... pytasz o stacje paliw? a kto matoły buduje stację dla tirów gdzie każdy przyjeżdżający samochód jest zatankowany pod korek a wyjeżdżający nie kupi przecież 2-krotnie droższego paliwa............ a domy? dlaczego mają nie powstać? jeżeli w małaszewiczach w ciągu 3 lat powstało ok.40 nowych domów,gdzie jest to wiadomo miejscowość bez jajakichkolwiek perspektyw,ograniczona torami,cmentarzem,śmietnikiem i td... to dlaczego mają nie powstać tam gdzie teren jest więc wymarzony,mobilny,z terenem rekreacyjnym i nieograniczonymi możliwościami? wizja? nie plan od 12 lat konsekwentnie realizowany.... a wy dalej ludu ciemny piszcie dyrdymały..... czyli to jest bardzo miły merytoryczny a nade wszystko kulturalny wpis-tak? mozna z tak myślącą ekipa rzącącą rozmawiać? jak niektórzy nie wiedzą jaka jest różnica między urzędem gminy a ....ratuszem .im twierdza że wójt zamierza budować w polu ....ratusz a nie urząd gminy !!! gratuluję inteligencji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ty chcesz porównać jakiś anonimowy wpis kogoś , kto widząc takie sztuki nie umie zachować kultury, do tego zachowania wybrańców Terespola, którego byliśmy świadkami? Nigdy bym nie uwierzył , że tak się może zachowywać normalny człowiek który nie wiadomo po co tak naprawdę przyjechał i co powiedził, co by dla nas było istotne? Oni są chorzy z zazdrości i ziejący nienawiścią do gminy w której mieszkamy, ktróra radzi sobie znacznie lepiej niż miasteczko również po rządami tych panów. Terespolowi do Małaszewicz brakuje jakieś 50 lat, jak zatem można podważać dorobek ostatniego dwudziestolecia w naszej gminie , która rozkwitła właśnie po rządami właśnie Iwaniuka? Trochę więcej kultury Panowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
inny napisał:
Czy ty chcesz porównać jakiś anonimowy wpis kogoś , kto widząc takie sztuki nie umie zachować kultury, do tego zachowania wybrańców Terespola, którego byliśmy świadkami? Nigdy bym nie uwierzył , że tak się może zachowywać normalny człowiek który nie wiadomo po co tak naprawdę przyjechał i co powiedził, co by dla nas było istotne? Oni są chorzy z zazdrości i ziejący nienawiścią do gminy w której mieszkamy, ktróra radzi sobie znacznie lepiej niż miasteczko również po rządami tych panów. Terespolowi do Małaszewicz brakuje jakieś 50 lat, jak zatem można podważać dorobek ostatniego dwudziestolecia w naszej gminie , która rozkwitła właśnie po rządami właśnie Iwaniuka? Trochę więcej kultury Panowie.
Ja naprawde ciebie nie rozumiem czy wiesz że sala była wynajęta przez tych panów???? bo w tej wspaniale rozwijajacej się gminie jest zakaz spotykania się bez zgody wójta?!!!-wiesz to i pochwalasz????dziwię się więc ,że tolerujesz dyktaturę czy wiesz o tym?-powiedz dlaczego nie można swobodnie korzystać z mienia komunalnego sla takich celów jak wiejskie zebrania?czy mamy jakis stan wojenny czy co ? podobnie jest wiesz gdzie --na Białorusi !! nic nie odbywa się bez zgody Łukaszenki a kto ma inne zdanie ten wrog narodu.jdzie a jesli wynajeli sale to mieli prawo robic to co chceli -czy nie?nawet jesli nie mieli nic do powiedzenia a jesli chodzi o sukkcesy gminy to wiesz ,powiem ci tak szczerze jedynie bałwan mógłby gorzej zarządzać bo połozenie nie zalezy od wójta WOC nie zalezy od wójta przejscia graniczne nie zależą od wójta budźet w wiekszości spraw nie zalezy od wójta!! więc te sukcesy to takie sobie .Drogi maja wszak nawet biedne gminy i mają chodniki i telefony tez mają i latarnie świeca nawet w takiej biednej gminie jak Piszczac czy Rokitno a smieci? oj tu tez jest problem rozwiązany w innych gminach -moze nie wiesz to ci powiem że wcale nie gorzej niz w gminie Terespol a jeszcze ci powiem że teraz jak zaciągnął kredyt na ten nowy urząd to już całkiem klapa nie mają już pomysłów na fundusze pozarządowe ,nie wygrali nowych projektów!! dlaczego? a przeciez mozna w każdej swietlicy wypełnic czas po brzegi-ale ....no własnie dlaczego nie ma tego ? ani z budzetu gminy ani ze środkó unijnych pytam dlaczego? czy nie ma młodzież żadnych potrzeb? doką zmierzamy lekceważąc tak strasznie młodych ludzi??? ile nowych miejsc pracy wystarał się tak przedsiębiorczy wójt? a inni wójtowie dwoją i się i troją aby zrobic coś współnie z młdym pokoleniem i dla młodego pokolenia a u nas ? jak to wygląda? ile jest szkół w tak bogatej gminie ? czy więcej niż np w Zalesiu? gdzie jest gminna służba zdrowia? tak więc wystopuj z tymi sukcesami teraz wójt za wszelką cenę chce wykreować Kobylanty jako centrum ale pamietam jego słowa Nic o nas bez nas a nie było referendum ,nie było zebrań wiejskich w tak drogiej i ważnej inicjatywie -to ta demokracja za któą wójt dostał order? i drugi wójtowy slogan to że z niczego nie zrobi sie pępka świata Kobylany więc nigdy nie będa miastem -po prostu to widać od wielu lat jak były wsią tak i pozostaną po co więc tak bardzo poniżać inne wsie? A czy brakuje miastu do Małaszewiecz czy nie to kwestia zupełnie inna.Miasto ma zapóźnienia nie z winy obecnie rządzących i jesli jesteś uczliwy to przyznasz,że jednak sukcesy obecny samorząd ma choćby wygrał z ....wójtem zatrzymanie Pogotowia Ratunkowego które wójt usilnie chciał przenieść do ...Kobylan ale ty o tym pewnie nie chciałbys mówić oddał w ciągu ....ROKU zniszczony pożarem tzw belweder mają orlika na który nawet syn wójtowy przyjeżdża pograc a więc atmosfera jest chyba dobra dbają o sport dofinansowując do hali sportowej a w gminie jak sie ma sport? tak więc merytoryczna rozmowa może szybko wykazac że tych osobistychsukcesów wójta nie ma az tak duzo a służba zdrowia? odpowiedz dlaczego nie zależąło wójtowi na gminnej placóce zdrowia którą otrzymał od ZOZu za darmo? dlaczego odsprzedał za przysłówiową złótówkę? dlatego że nie były to Kobylany?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale waści pieprzysz, jak na tym zebraniu. Skończ już , mamy poniedziałek, czwartek z głupotami mamy raz na zawsze za sobą. Drugi raz nikt na podobne głupoty nawet nie wynajmie sali. Trzeba najpierw mieć coś do powiedzenia zanim chce się mówić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 30 z 35

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...